Këngëtarja e njohur i nxjerr namin ish-të dashurit: Ishte gej prandaj e lashë – AlpeGossip
Këngëtarja e njohur i nxjerr namin ish-të dashurit: Ishte gej prandaj e lashë

Këngëtarja e njohur i nxjerr namin ish-të dashurit: Ishte gej prandaj e lashë

Këngëtarja e hitit “Say something”, Christina Aguilera ishte e ftuar së fundmi në programin “Untucked, RuPaul’s Drag Race” ku u pyet mbi kuptimin e këngës “Infatuation”, të publikuar në vitin 2002.
Christina tregoi se kënga është dedikim për ish-të dashurin e saj latin.

Këngëtarja nuk ja zbuloi emrin, por tregoi se ai ishte gej. “M’u thye zemra kur e mora vesh”, është shprehur Christina.

“Ai ka për ta parë këtë dhe do bëhet me nerva”, i tha këngëtares një nga pjesëmarrëset në garë.

“Shpresoj”, ja ktheu Christina e cila më pas tregoi se edhe kënga “Fighter” e vitit 2002 kishte të bënte me një dashuri të shkuar.