Çifti shqiptar bën skenën e “Dirty Dancing”, por dështon lezetshëm (VIDEO) – AlpeGossip
Çifti shqiptar bën skenën e “Dirty Dancing”, por dështon lezetshëm (VIDEO)

Çifti shqiptar bën skenën e “Dirty Dancing”, por dështon lezetshëm (VIDEO)

Venera Lumani dhe Lind Islami janë një prej çifteve më të dashur në showbiz-in shqiptar.

Lidhja e tyre filloi shumë vite më parë me njohjen në spektaklin “The Voice of Albania”. Ata bashkëjetojnë prej vitesh në Tiranë, ndërsa janë vazhdimisht aktivë në muzikë me koncerte dhe projekte të reja.

Çifti gjithashtu janë të ndjekur edhe në rrjetet sociale, ku shpesh ndajnë me fansat imazhe nga jeta e tyre.

Në një publikim të fundit, Lindi ka postuar një video shumë të ëmbël të çiftit, të cilët tentojnë të bëjnë një piruetë pas disa gotash verë.

“Piruetë e dështuar në shtëpi, shumë verë”, ka shkruar ai në mbishkrimin e videos, e cila rrëmbeu vëmendjen e shumë ndjekësve.

home piruet fail 😂😂😂 @veneralumani #toomuchwine🍷

A post shared by Lind Islami (@lind_islami) on