SA ROMANTIK/ Ermal Mamaqi i dedikon Amit fjalët e ëmbla (FOTO) – AlpeGossip
SA ROMANTIK/ Ermal Mamaqi i dedikon Amit fjalët e ëmbla (FOTO)

SA ROMANTIK/ Ermal Mamaqi i dedikon Amit fjalët e ëmbla (FOTO)

Në këtë të shtunë, fundjavë, ditë me shiu, Ermal Mamaqi i ka dhënë diell kësaj dite të zymtë. Ai ka publikuar një foto së bashku me bashkëshorten e tij, bukuroshen Ami bashkangjitur së cilës i ka bërë një super dedikim.

“Një burrë me ëndrra ka nevojë për një grua që i beson”, shkruan Ermali.

Postimi i plotë i Ermal Mamaqit

Dyshja e ka vërtetuar më së shumti këtë! Përveç se ato një çift në jetën reale, janë edhe partnerë në biznes dhe ia kanë dalë më së miri.