PA U MENDUAR DY HERË/ Dafina Zeqiri publikon pjesën intime para të gjithë ndjekësve (FOTO) – AlpeGossip
PA U MENDUAR DY HERË/ Dafina Zeqiri publikon pjesën intime para të gjithë ndjekësve (FOTO)

PA U MENDUAR DY HERË/ Dafina Zeqiri publikon pjesën intime para të gjithë ndjekësve (FOTO)

Dafina Zeqiri është padyshim një prej këngëtareve më të sukseshme por ashtu dhe më të komentuara në showbizz-in shqiptar.

Jo pak herë Dafina ka vendosur standarte sa i përket guximit të saj në stil por dhe në muzikë.

Këngëtarja nuk stepet aspak ndaj ndryshimeve drastike në look, por as dhe para ekspozimit të formave të saj.

Së fundmi Dafinën e kemi parë mjaft aktive me projekte muzikore, koncerte por dhe në rrjete sociale, ku mund të themi se na ka bër mjaft përshtypje një “boomerang” të postuar prej saj në Instastory.

Teksa ka veshur një body dhe gati për koncert, pjesa që Dafina ka vendosur të filmojë ka qenë ajo që tregon të pasmet dhe pjesët intime.

Ndoshta për të ekspozuar të pasmet ose dhe thekat e veshjes së saj, duket se këngëtarja nuk është menduar dy herë për këtë postim.