NOIZY MORI PENG AKTORIN E NJOHUR/ Blerim Destani i shkrin të gjithë së qeshuri me komentin (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
NOIZY MORI PENG AKTORIN E NJOHUR/ Blerim Destani i shkrin të gjithë së qeshuri me komentin (FOTO+VIDEO)

NOIZY MORI PENG AKTORIN E NJOHUR/ Blerim Destani i shkrin të gjithë së qeshuri me komentin (FOTO+VIDEO)

Ditën e sotme, Noizy i habiti të gjithë me një video në të cilën shfaqeshin djemtë e grupit të tij duke marrëpeng aktorin e njohur, Xhevdet Jasharin.

“Mos bo mo disse”, shkruante Noizy krah videos që shkaktoi shumë reagime.

Mes komenteve të shumta bie në sy ai i Blerim Destanit i cili i shkruan Noizyt: “Fale edhe këtë rradhë nuk bën më”, duke shkaktuar të qeshura tek fansat e reperit.

Siç duket Noizy po përgatit ndonjë skenë për videoklipin e ri pasi ai dhe Xhevdet janë miq të mirë dhe i kemi parë shpesh bashkë në shoqërinë e njëri-tjetrit.