U BË NËNË PËR HERË TË PARË/ Jonida Vokshi ndan FOTON e ëmbël të së bijës: Vdiqa pas teje! – AlpeGossip
U BË NËNË PËR HERË TË PARË/ Jonida Vokshi ndan FOTON e ëmbël të së bijës: Vdiqa pas teje!

U BË NËNË PËR HERË TË PARË/ Jonida Vokshi ndan FOTON e ëmbël të së bijës: Vdiqa pas teje!

Aktorja shumë e dashur për publikun, Jonida Vokshi u bë nënë për herë të parë me datë 18 qershor. Ajo solli në jetë vogëlushen Emi dhe që nga ai moment nuk i ka kursyer fotot pranë saj në rrjete sociale.

Jonida ka treguar se e bija i ka ndryshuar jetën dhe nuk ndahet për asnjë moment nga ajo. Mbrëmjen e sotme aktorja ka ndarë me ndjekësit një foto ku shihet dora e Emit.

“Vdiqa pas teje! Vdiqa! Faleminderit o Zot”, ka shkruar Jonida krahas fotos. Kujtojmë se ajo ende nuk e ka zbuluar portretin e së bijës, e cila është ende shumë e vogël.