Vildane Zeneli gjuan të dashurin e biznesmenes së njohur: ‘Dreqin sa i nxehtë’ – AlpeGossip
Vildane Zeneli gjuan të dashurin e biznesmenes së njohur: ‘Dreqin sa i nxehtë’

Vildane Zeneli gjuan të dashurin e biznesmenes së njohur: ‘Dreqin sa i nxehtë’

Vildane Zeneli njihet si një ndër vajzat më seksi shqiptare që tërheq gjithnjë vëmendjen me pozat provokuese që poston në rrjete sociale për të cilat komentohet shumë.

Këtë herë modelja ka postuar në Instastory një video ku shihet biznesmenia e njohura e familjes Kardashian, Kourtney Kardashian duke shkëmbyer një puthje me të dashurin e saj.

“Dreqin, i dashuri i Kourtney-t qenka super i nxehtë”, shkruan Vildane për modelin Younes Bendjima duke shtuar se Kourtney është me fat.

Vetë Vildane nuk ka bërë publike ndonjë lidhje të re dhe as nuk është prononcuar mbi këtë pjesë.