DITËLINDJET E 3 MARSIT/ JA KUSH JANË YJET E KINEMATOGRAFISË QË FESTOJNË SOT… – AlpeGossip
DITËLINDJET E 3 MARSIT/ JA KUSH JANË YJET E KINEMATOGRAFISË QË FESTOJNË SOT…

DITËLINDJET E 3 MARSIT/ JA KUSH JANË YJET E KINEMATOGRAFISË QË FESTOJNË SOT…

Data shënon 4 mars dhe AlpeNews.al ju sjell disa nga njerëzit më të rëndësishëm që sot festojnë ditëlindjet e tyre.

Më poshtë lista e plotë:

Catherine O’Hara (aktore) 64 vjeçe

Jenna Boyd (aktore) 24 vjeçe

Scott Michael Foster (aktor) 43 vjeç

Scott Michael Foster

 Patsy Kensit (aktore) 50 vjeçe

Patsy Kensit
 

Margo Harshman (aktore) 32 vjeçe

Margo Harshman

Sam Taylor-Johnson (Drejtoreshë filmi) 51 vjeçe

 Sam Taylor-Johnson

Patricia Heaton (aktore) 60 vjeçe

Patricia Heaton

Angela White (aktore) 33 vjeçe

Angela White

 Tamzin Merchant (aktore) 31 vjeçe

Tamzin Merchant

Mykelti Williamson (aktor) 61 vjeç

Mykelti Williamson