“NJË MAMI SEKSI”/ Rudina Magjistari sapo na tregoi sesi duket me të… (FOTO) – AlpeGossip
“NJË MAMI SEKSI”/ Rudina Magjistari sapo na tregoi sesi duket me të… (FOTO)

“NJË MAMI SEKSI”/ Rudina Magjistari sapo na tregoi sesi duket me të… (FOTO)

Rudina Magjistari është një nga prezantueset më të dashura dhe më të pëlqeyra të publikut shqiptar.

Atë e shohim çdo ditë me emisionin e saj të Pasditës, ndërsa gjithnjë shfaqet me klas dhe stil .

Me një fustan të kuq, prezantuesja duket mahnitëse në fotografinë e saj të fundit të postuar në llogarinë Instagram.