Motrat Kardashian luajnë “kala dibrançe”, VIDEO sipër njëra-tjetrës po çmend rrjetin – AlpeGossip
Motrat Kardashian luajnë “kala dibrançe”, VIDEO sipër njëra-tjetrës po çmend rrjetin

Motrat Kardashian luajnë “kala dibrançe”, VIDEO sipër njëra-tjetrës po çmend rrjetin

Motrat Kardashian janë çdo ditë në qendër të vëmendjes që nga Kim bombastika e deri tek Kendall modelja. Mirëpo dje e gjithë vëmendja ka qenë tek Khloe pasi ajo festonte ditëlindjen. Biznesmenia e cila së fundmi ka qenë e shumë përfolur për jetën private dhe tradhtitë e partnerit, kishte mbledhur të gjithë familjarët për të festuar 34-vjetorin.

Ishte Kimi ajo që postoi disa momente teksa motrat argëtoheshin duke luajtur “kala dibrançe”. Në videon e publikuar në rrjete sociale, Khloe shihet duke bërë twerk, Kylie sipër saj, Kendall mbi Kylien dhe Kim në fund.