PUNA DO SAKRIFICA/ Elhaida Dani lëndohet në krah dhe në këmbë (FOTO) – AlpeGossip
PUNA DO SAKRIFICA/ Elhaida Dani lëndohet në krah dhe në këmbë (FOTO)

PUNA DO SAKRIFICA/ Elhaida Dani lëndohet në krah dhe në këmbë (FOTO)

Këngëtarja Elhaida Dani prej disa kohësh është vendosur në Itali, ku ka nisur edhe një jetë të re. Këngëtarja e ka filluar ditën e sotme me një incident të vogël që i ka lënë dëmtime në krah dhe në këmbë.

‘Aksident’- ka shkruar Elhaida bashkangjitur videove të postuara në ‘Story’.

Me siguri këngëtarja është dëmtuar gjatë stërvitjesë në palestër, duke qenë se kohët e fundit i është përkushtuar shumë kujdesit ndaj ushqimit