DJALI NË KLIP?! Nuk donte të tregonte kush është i dashuri, Arilena Ara del ”BLOF” në emision! (FOTO) – AlpeGossip
DJALI NË KLIP?! Nuk donte të tregonte kush është i dashuri, Arilena Ara del ”BLOF” në emision! (FOTO)

DJALI NË KLIP?! Nuk donte të tregonte kush është i dashuri, Arilena Ara del ”BLOF” në emision! (FOTO)

Më e kujdesshme herën tjetër Arilena!

Arilena Ara është një prej këngëtareve shqiptare më të suksesshme, e cila po synon që të bëhet pjesë e tregut ndërkombëtar. Me këngët e saj, por edhe me pamjen e saj Arilena ka bërë për vete jo vetëm publikun shqiptar, por edhe atë të huaj.

Kurioziteti i fansave për të ditur për jetën e saj private është i madh, por Arilena tregohet e kujdesshme duke mos zbuluar thuajse asnjë detaj.

Ajo nuk ka folur asnjëherë për jetën sentimentale dhe të vetmen herë kur u kap mat rezultoi se djali në fjalë ishte thjesht protagonist në klipin e saj të ri.

E ftuar mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin”, Ermali ka insistuar disa herë që Arilena të tregojë nëse ka apo jo të dashur por përgjigja e këngëtares ishte se këtë nuk do e zbulojë kurrë. E pyetur sërish, Arilena këtë herë i dha të gjithëve diçka për të folur me përgjigjen e saj. “Atë e di im shoq”, u shpreh këngëtarja.

LENA.png