PA U MUNDUAR FARE/ Si ti largoni gurët e veshkave në mënyrë natyrale – AlpeGossip
PA U MUNDUAR FARE/ Si ti largoni gurët e veshkave në mënyrë natyrale

PA U MUNDUAR FARE/ Si ti largoni gurët e veshkave në mënyrë natyrale

Problemi qëndron në krijimin e gurëve të madhësive të ndryshme, disa mund të jenë të vogla sa një kokërr rëre, por mund të ketë dhe të tjera me madhësi më të mëdhe sa një kikirik ose më shumë.

Nëse gurët e veshkave janë shumë të mëdhenj për eliminimin e tyre kërkohet patjetër ndërhyrje kirurgjikale.

Ky trajtim është 100% natyral dhe mund ti largojë gurët e veshkave në vetëm 2 javë. Ja çfarë duhet të bëni!

Ju duhen 15 limonë dhe 15 vezë. Në mëngjes, me një stomak bosh, përzieni lëngun e limonit me të bardhat e vezës dhe pijeni menjëherë. Për 30 minuta mos pini dhe mos hani asgjë. Ky trajtim zgjat 15 ditë. Çfarë është e rëndësishme për t’u theksuar është se gurët do largohen pa shkaktuar dhimbje. Menuja ditore nuk duhet të përfshij alkool, ushqime me yndyrë dhe kripë. Gjithashtu duhet të konsumoni çajra të ndryshëm për largimin e gurëve.