NUK E KISHIM PARË ASNJËHERË KËSHTU/ Greta Koci ndryshon look… (FOTO) – AlpeGossip
NUK E KISHIM PARË ASNJËHERË KËSHTU/ Greta Koci ndryshon look… (FOTO)

NUK E KISHIM PARË ASNJËHERË KËSHTU/ Greta Koci ndryshon look… (FOTO)

Greta Koçi është një ndër këngëtaret më të njohura dhe më të pëlqyera.

Këngëtarja gjithmonë ka qenë aktive në rrjetet sociale nga ku na ka mbajtur të informuar për jetën e saj.

Së fundmi Greta na vjen me një look të ri ku na ka habitur të gjithëve.

Me flokë më të shkurtër e me baluke këngëtarja ka bërë një ndryshim shumë të madh në pamje.

Ndërsa ndjekësit e kanë pritur shumë mirë ndryshimin e saj pasi kanë reaguar pozitivisht.