Moda u “çmend”/ Ja shtatë trendet e çuditshme (FOTO) – AlpeGossip
Moda u “çmend”/  Ja shtatë trendet e çuditshme (FOTO)

Moda u “çmend”/ Ja shtatë trendet e çuditshme (FOTO)

Kohët e fundit kemi parë lloj- lloj trendesh të çuditshme, ndaj mendojmë se nuk ka asgjë që do të na bënte më përshtypje. Ama na duhet t’ju njohim me disa shpikje të çmendura të “modës”, që sado shpesh t’i keni parë do të shkriheni gazit kur t’i shihni përsëri.

Duka dhe Dukesha e Sussex- it ndihen shumë të nderuar për përzgjedhjen tuaj…

 

Një veshje mjaft e guximshme për ekran.

Moda surealiste ekziston!

Rrini të qetë! Nuk janë asgjë tjetër veçse një palë vathë…

Je e sigurtë që nuk dëshiron të ulesh?

Xhinse të çmontueshme…

Dikush të na tregojë se si mund të vishet ky fustan?!