KYLIE FESTON DITËN E LINDJES/ Surprizon fansat me koleksionin e ri (FOTO) – AlpeGossip
KYLIE FESTON DITËN E LINDJES/ Surprizon fansat me koleksionin e ri (FOTO)

KYLIE FESTON DITËN E LINDJES/ Surprizon fansat me koleksionin e ri (FOTO)

Në fronin e femrës më të pasur në botë është  e vogla e familjes Jenner-Kardashian, Kylie. Ajo është  nënë e një vajze dhe posedon një pasuri prej 900 milionë dollarësh.

Kylie është shpallur nga revista si femra më e pasur në botë dhe Forbes e përshkruan si një vajzë që ka arritur gjithçka vetë, pa ndihmën e  familjes.

Ditën e sotme kylie mbush 21 vjeç dhe ka hedhur në treg produktet e saja të kozmetikës. Plot ngjyra dhe nuanca që do kthehen trend për të gjitha vajzat.