“MË KA TRADHËTUAR”/ Aktori i humorit zbulon si e përjetoi: Gjeta… – AlpeGossip
“MË KA TRADHËTUAR”/ Aktori i humorit zbulon si e përjetoi: Gjeta…

“MË KA TRADHËTUAR”/ Aktori i humorit zbulon si e përjetoi: Gjeta…

Mbrëmjen e djeshme në shtëpinë e “Big Brother VIP2” u krijua këndi i dashurisë, ku Vëllai i Madh i ndau banorët në çifte. Jashtë në oborr ishte krijuar një atmosferë e bukur, ku pyetjet ishin të bëra nga vetë Vëllai i Madh në lidhje me dashurinë.

Një ndër çiftet ishte Keisi Medini dhe Tan Brahimi. Një pyetje ishte “a ju kanë tradhtuar dhe si e keni përjetuar?”.

“Më kanë tradhtuar përpara. Kam gjetur tjetrën”, u shpreh aktori i njohur i humorit.