Shoku i ngushtë ia kalon edhe Besit në urimin që i bën Xhensilës për ditëlindje! Me siguri ai do bëhet “xheloz” (FOTO) – AlpeGossip
Shoku i ngushtë ia kalon edhe Besit në urimin që i bën Xhensilës për ditëlindje! Me siguri ai do bëhet “xheloz” (FOTO)

Shoku i ngushtë ia kalon edhe Besit në urimin që i bën Xhensilës për ditëlindje! Me siguri ai do bëhet “xheloz” (FOTO)

Boksieri Kristian Prenga nuk ka bërë një urim të zakonshëm nga ata që të gjitha mund të marrin nga shoku i burrit. Meqë është më shumë vëlla për Besin dhe fëmijën e tyre do ta ketë si mbesë, Kristian Prenga nga llimi deri në fund të urimit të Xhensilës i ka përmendur fëmijën.

“Gëzuar ditëlindjen motra ime! Gëzofsh edhe 100 vite të tjera përkrah engjëllit që po rritet brenda frymës së shpirtit dhe qelizës tënde dhe përkrah engjëllit që e mban pranë me frymën e dashurisë. Bekime. Në ditëlindjen tënde doja të të jepja dhuratën më të bukur në botë, por pastaj kuptova që Zoti të ka dhënë dhuratën më të mrekullueshme, jo vetëm për ditëlindje, por për gjithë jetën”, shkruan ai.

Ende pa lindur bebi dhe mami po përkedhelen kaq shumë. E sigurt që kur të vijë në këtë jetë vajza e Besit dhe Xhensilës do jetë e rrethuar nga plot xhaxha e teta që do ta duan shumë.