“MBEETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Si asnjëherë më parë Tayna thyen “REKORDIN”, ja sa like ka marrë sot ajo (FOTOT) – AlpeGossip
“MBEETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Si asnjëherë më parë Tayna thyen “REKORDIN”, ja sa like ka marrë sot ajo (FOTOT)

“MBEETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ Si asnjëherë më parë Tayna thyen “REKORDIN”, ja sa like ka marrë sot ajo (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Tayna e cila ka postuar dy foto ku shikon në një pasqyrre dhe shkruan dashuri me shikim të parë. Ajo ka marrë 154,793 like duke thyer rekordin e ditës. Këngëtarja ndiqet nga 1.5M

  Më pas vjen Dafina Zeqiri me 45,931 like.

Capital T me 20,166 like.

Arbana Osmani me 14,686 like.

Bes Kallaku me 4,229 like në fund.