NDRYSHON PAMJEN/ Semi pret flokët dhe na duket si njeri tjetër (FOTOT) – AlpeGossip
NDRYSHON PAMJEN/ Semi pret flokët dhe na duket si njeri tjetër (FOTOT)

NDRYSHON PAMJEN/ Semi pret flokët dhe na duket si njeri tjetër (FOTOT)

Semi ka vendosur të presë flokët. Tashmë harrojini flokët e gjatë pasi këngëtarja është shfaqur me flokët e shkurtra deri tek supet.

Semi pret flokët dhe na duket si njeri tjetër

Semi ka pozuar me rrobabanjo teksa po shijon pushimet e me këtë rast ka hequr dorë edhe nga flokët e gjatë që me siguri i shkaktonin vapë.

Semi pret flokët dhe na duket si njeri tjetër

Shumë komentues i shkruajnë se flokët e shkurtra i shkojnë më shumë dhe jemi dakort.

Semi pret flokët dhe na duket si njeri tjetër