E PI KAFEN NË DORË DHE JO NË LOKAL/ Aulona Musta zbulon arsyen që fshihet pas këtij veprimi – AlpeGossip
E PI KAFEN NË DORË DHE JO NË LOKAL/ Aulona Musta zbulon arsyen që fshihet pas këtij veprimi

E PI KAFEN NË DORË DHE JO NË LOKAL/ Aulona Musta zbulon arsyen që fshihet pas këtij veprimi

Moderatorja e njohur Aulona Musta ka publikuar një video në Instagram teksa tregon  se pse uk e konsumon më kafen në lokal.

Gjithnjë ajo shfaqej pothuajse përdit me një kafe në dorë në makinë dhe kjo ngjalli kuriozitetin e fansave të cilët e pyesnin pse vepron kështu.

Më në fund ajo u përgjigj për të gjithë fansat kurioze se kishte hequr dorë nga lokalet duke e pirë kështu kafen në dorë pasi i duhej të organizonte kohën.

/AlpeNews.al