ALBA HOXHA PUBLION FOTON SEKSI/ Albi Nako dhe Linda Rei “na habitën” me komentet – AlpeGossip
ALBA HOXHA PUBLION FOTON SEKSI/ Albi Nako dhe Linda Rei “na habitën” me komentet

ALBA HOXHA PUBLION FOTON SEKSI/ Albi Nako dhe Linda Rei “na habitën” me komentet

Alba Hoxha kohët e fundit ka rritur të ketë shumë fansa dhe të jetë në qendër të vëmendjes së mediave rozë ku është përfolur se është në një lidhje me koreografin Albi Nako,të cilët të dy nuk i kanë konfirmuar lajmet.

Së  fundmi  ajo ka postuar një foto  në Instagram, Albi Nako dhe Linda Rei i kanë komentuar fjalë të ëmbla balerinës.

“Si zog je” shkruan Albi Nako  ndërsa Linda Rei i ka thënë Albës: “Vdeksha unë për ty sa e bukur je moj”.

 

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Alba Hoxha (@albahoxha1) on