Gjithçka gati/ Eneda Tarifa zbulon datën e publikimit të këngës së re me Kastro Zizo dhe Robert Berishën (FOTO) – AlpeGossip
Gjithçka gati/ Eneda Tarifa zbulon datën e publikimit të këngës së re me Kastro Zizo dhe Robert Berishën (FOTO)

Gjithçka gati/ Eneda Tarifa zbulon datën e publikimit të këngës së re me Kastro Zizo dhe Robert Berishën (FOTO)

E njoftuan me postimet në Instagram për të gjithë publikun dhe Eneda Tarifa tregoi se së shpejti do të sillte në bashkëpunim me këngëtarët Kastro Zizo dhe Robert Berisha një këng të re për publikun.

Me siguri shumë fansa janë bërë kuriozë se si do të jetë kënga e re dhe çfarë story do të paraqesë, por mos u bëni merak!

Ka qenë vetë Eneda e cila ka zbuluar datën se kur do të publikohet kënga dhe kjo pasi një fanse e ka pyetur me një koment në Instagram ku shkruan: “Ylli kur do dali?”

“Më në fund një pyetje e zgjuar. Në ditët e para të tetorit”, shkruan Eneda në komentin e saj publik.

Bëhu gati njerëz! Me siguri tetori do të hapet me një suprizë të madhe nga publikimi i trios Eneda, Kastro, Robert.