NUK KISHIM DYSHIME/ Ja sa kushton ”Chanel”-i që mban në dorë Lori Hoxha (FOTO) – AlpeGossip
NUK KISHIM DYSHIME/ Ja sa kushton ”Chanel”-i që mban në dorë Lori Hoxha (FOTO)

NUK KISHIM DYSHIME/ Ja sa kushton ”Chanel”-i që mban në dorë Lori Hoxha (FOTO)

Blogerja e njohur shqiptare Lori Hoxha është një personazh tepër i komentuar nga publiku. Ajo jo vetëm përflitet për pasionin e saj për modën dhe të bukurën por gjithashtu dhe për çmimet e veshjeve të ndryshme.

Këtë herë, njësoj si rastet e fundit, Lori nuk është kursyer aspak kur ka ardhur fjala tek paraqitja e saj. E kombinuar kuq e zi, bukuroshja ka zgjedhur një çantë të kuqe ”Chanel” që veshja e saj të shëndrrisë.

Nga një kërkim i thjeshtë në faqen zyrtare të markës luksoze arritëm të gjejmë se kjo çantë kaq e bukur kushton plot 4600$.

Epo mesa duket i paska ardhur fundi ditëve kur Lori zgjidhte ndonjëherë të vishej me çmime që konsideroheshin të përballueshme/AlpeGossip.al