”KUSH TË MERR TY MOJ AMAN”/ Genta Gjalpi nuk ia përton aspak ndjekëses: Punë ka… (FOTO) – AlpeGossip
”KUSH TË MERR TY MOJ AMAN”/ Genta Gjalpi nuk ia përton aspak ndjekëses: Punë ka… (FOTO)

”KUSH TË MERR TY MOJ AMAN”/ Genta Gjalpi nuk ia përton aspak ndjekëses: Punë ka… (FOTO)

Genta Gjalpi, ish banorja e Big Brother është një personazh tepër i njohur për publikun shqiptar. Ajo është shumë aktive dhe postimet e saj arrin të marrin gjithnjë vëmendjen e ndjekësve.

Ditën e sotme ajo ka postuar një foto ku duket e veshur me një pellush dhe e ka shoqëruar me përshkrimin: Dimri eshte i ftohte 🛏 Te kisha te dashur do ishte ok , por kam pellushin.

Mesa duket një ndjekëse ka patur diçka për ti thënë në lidhje me këtë gjë duke u shprehur: Ty te kishe te dashur po kush te merr ty moj aman.

Sigurisht Genta nuk e ka lënë me kaq duke i’u përgjigjur me ironi dhe duke i thënë: pune ka po ska profesionist 🤣 /AlpeGossip.al