"BETOHEM NË ZOT NUK KAM PASUR ASNJËHERË TË DASHUR"/ Fansi tregon jetën private të Encës: E kam parë me një maxhup arabie në hotel në Dubai - AlpeGossip
“BETOHEM NË ZOT NUK KAM PASUR ASNJËHERË TË DASHUR”/ Fansi tregon jetën private të Encës: E kam parë me një maxhup arabie në hotel në Dubai

“BETOHEM NË ZOT NUK KAM PASUR ASNJËHERË TË DASHUR”/ Fansi tregon jetën private të Encës: E kam parë me një maxhup arabie në hotel në Dubai

Këngëtarja Enca Haxhia përsa i përket jetës private është përpjekur gjithmonë ta mbajë larg mediave dhe syrit të publikut.

Edhe kur e pyesin nëse ajo është në një lidhje ajo përgjigjet:

‘Betohem në Zot nuk kam pasur asnjëherë të dashur. Kurrë nuk kam qenë në një lidhje. Por kjo s’do të thotë që kurrë nuk kam puthur, që s’kam pasur njerëz që i kam simpatizuar, që s’kam dal. Pa merak as e virgjër s’jam. Thjesht nuk kam pasur. Kurrë nuk kam qenë në një lidhje serioze”.

Dhe së fundmi e ftuar në ‘Shiko kush luan’ Encës  i’ u drejtua po e njejta pyetje ku deklaroi sërish se është single.

Por menjëherë pas kësaj deklarate këngëtarja ka marr një koment nga një ndjekës i cili i shkruante:

‘Enca nuk është beqare.E kam parë me një maxhup arabie , e kam parë më një hotel në Dubai. Lajmi është 100% i saktë po nuk dihet a është i vërtetë’.

Këtë koment Enca e ka publikuar duke shkruar sipër fjalët:

‘Kur s’kanë çfarë thonë më’ duke e shoqëruar me disa emoji duke qeshur.