“Sapo u martova TRESHE”/ Oni na habiti të gjithëve me këtë postim. Ka diçka që… (FOTO) – AlpeGossip
“Sapo u martova TRESHE”/ Oni na habiti të gjithëve me këtë postim. Ka diçka që… (FOTO)

“Sapo u martova TRESHE”/ Oni na habiti të gjithëve me këtë postim. Ka diçka që… (FOTO)

Fatmir Hysebelliu është një prej djemve më të komentuar të showbizit shqiptar, i cili ka një numër të madh ndjekësish në Instagram. Jeta e tij luksoze bie gjithmonë në sy të fansave dhe postimet e tij nuk kalojnë asnjëherë pa u komentuar.

Pak më parë, Fatmiri ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve kur ka publikuar në Instastoryn e tij një foto mes dy femrave. Mirëpo, shkrimi në foton e tij i ka habitur ndjekësit.

“Sapo u martove treshe.”- ka deklaruar Fatmiri në foton ku përqafon dy vajzat, teksa njëra prej tyre po shkrep një selfie.