FILMOHEN NË PREMIERËN E “DY GISHT MJALTË”/ Ja si janë marrëdhëniet mes Kejvinës dhe Belindës – AlpeGossip
FILMOHEN NË PREMIERËN E “DY GISHT MJALTË”/ Ja si janë marrëdhëniet mes Kejvinës dhe Belindës

FILMOHEN NË PREMIERËN E “DY GISHT MJALTË”/ Ja si janë marrëdhëniet mes Kejvinës dhe Belindës

Belinda Dragoti është velina e re e “Xing me Ermalin”, e cila do të zëvëndësojë tashmë Kejvina Kthellën në emision pas largimit të kësaj të fundit.

Ditën e djeshme, të dyja vajzat ishin në premierën e filmit që pritet të bëjë namin në kinematë shqiptare “2 gisht mjaltë” dhe janë filmuar në shoqërinë e njëra-tjetrës.

Ishte Kejvina ajo që publikoi një video ku pozonte së bashku me Belindën, teksa të dyja kanë dhuruar puthje nga kamera, duke treguar se marrëdhëniet mes tyre janë mjaft të mira.