ME FAMILJEN E ISH-IT/ Ledri Vula kalon ditët më të bukura me Dua Lipën dhe… (FOTO) – AlpeGossip
ME FAMILJEN E ISH-IT/ Ledri Vula kalon ditët më të bukura me Dua Lipën dhe… (FOTO)

ME FAMILJEN E ISH-IT/ Ledri Vula kalon ditët më të bukura me Dua Lipën dhe… (FOTO)

Ditë më parë u bë e ditur që reperi Ledri Vula po kalon pushimet së bashku me familjen e Dua Lipës në Ulqin. Lidhja që dikur ekzistonte mes Ledrit dhe Duas është lënë në të shkuarën nga të dy palët dhe sot gëzojnë një shoqëri të mirë.

Reperi Vula ka postuar sot një video në profilin e tij të instagramit, nga ku duket pamja përrallore që ai dhe familja Lipa kanë zgjedhur për të kaluar pushimet. Ledri shfaqet duke bërë hedhje në një pishinë të përmasave të mëdha.

View this post on Instagram

view

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Fakti që Ledri po poston vazhdimisht foto dhe video nga pushimet me to, tregon se po kalojnë një kohë të bukur e argëtuese dhe që prania e njëri-tjetrit iu bën shumë mirë.