Bleona Qereti plot shkëlqim mbrëmë mes yjeve të Hollivudit (Foto) – AlpeGossip
Bleona Qereti plot shkëlqim mbrëmë mes yjeve të Hollivudit (Foto)

Bleona Qereti plot shkëlqim mbrëmë mes yjeve të Hollivudit (Foto)

E gjithë vëmendja mediatike në mbarë botën ishte mbrëmë tek eventi prestigjioz Oscar 2018. Sigurisht interesimi më i madh përveç çmimeve është edhe parakalimi i yjeve në tapetin e kuq, shkruan Indeksonline.
Si dhe vitin e kaluar as këtë vit në këtë ngjarje nuk mungoi këngëtarja shqiptare Bleona Qereti. Por kësaj radhe ajo më të vërtetë tërheku vëmendjen me fustanin e saj ngjyrë pink me shkëlqim bronzi, nuancë kjo që gjithashtu u pa edhe nga yjet e tjera.