SHOKUESE/ Nëna bind të bijën se është e sëmurë me kancer, pa qenë fare (VIDEO) – AlpeGossip
SHOKUESE/ Nëna bind të bijën se është e sëmurë me kancer, pa qenë fare (VIDEO)

SHOKUESE/ Nëna bind të bijën se është e sëmurë me kancer, pa qenë fare (VIDEO)

Dee Dee Blanchard, një grua me çrregullim mendor, ia mbushi mendjen të bijës së saj, Gypsy që po vuante nga një lloj kanceri, gjersa e bija ishte shëndosh e mirë.

Pas shumë vite torturash, duke jetuar si një paciente me kancer, ajo merr vesh të vërtetën dhe e vret të ëmën, transmeton lajmi.net.

Kjo histori ka ngjallur vëmendjen e kinematografisë hollivudiane, nga e cila 5 regjisorë janë interesuar ta paraqesin në formë vizuele atë.

Ata duket se kanë arritur ta bëjnë këtë: premiera e telenovelës amerikanë do të paraqiten në natën e sontme në Hulu.