MATCHY-MATCHY/ Emina Cunmulaj dhe vajza shkëlqejnë me bikinit rozë (FOTO) – AlpeGossip
MATCHY-MATCHY/ Emina Cunmulaj dhe vajza shkëlqejnë me bikinit rozë (FOTO)

MATCHY-MATCHY/ Emina Cunmulaj dhe vajza shkëlqejnë me bikinit rozë (FOTO)

Emina Cunmulaj  është duke shijuar pushimet me familjen,pasi solli në jetë vajzën e dytë modelja është shkëputur nga pasarelat duke ju përkushtuar familjes.

Ajo është një ndër femrat më aktive në rrjetet sociale duke postuar vazhdimisht foto nga e përditshmja e saj.

Modelja ka treguar se adhuron të vishet matchy-matchy me vajzat e saj, nëpostimin e fundit Emina ka publikuar një foto ku  ka veshur bikini ngjyrë rozë bashkë me vajzën. Duken të adhurueshme dhe të ëmbla .