TRENDI I PRANVERËS/ 3 modelet e thonjve që janë më “In” (FOTO) – AlpeGossip
TRENDI I PRANVERËS/ 3 modelet e thonjve që janë më “In” (FOTO)

TRENDI I PRANVERËS/ 3 modelet e thonjve që janë më “In” (FOTO)

Tashmë pranvera erdhi dhe po ashtu ka ardhur koha që të bëjmë disa ndryshime të vogla jo vetëm në gardërobën tonë, por edhe në thonj.

Në këtë stinë nuk është më nevoja që të kufizohemi kur vjen puna tek ngjyrat. Kësisoj në vijim do t’ju njohim me 3 modele të thonjve që janë mjaft të këndshme dhe trendy.

Tani, le t’i themi lamtumirë ngjyrave të errëta dhe le t’i urojmë mirëseardhjen ngjyrave të çelëta dhe të shumëllojshme! Pranverën e deklarojmë të hapur!

Lule

Shkëlqim

Pika