“KREJT TI FALA” HIT I MADH/ Mbi tetë milionë për një muaj nga Majk dhe Yll Limani – AlpeGossip
“KREJT TI FALA” HIT I MADH/ Mbi tetë milionë për një muaj nga Majk dhe Yll Limani

“KREJT TI FALA” HIT I MADH/ Mbi tetë milionë për një muaj nga Majk dhe Yll Limani

Se është bërë hit tashmë dyshime nuk ka për këtë.

Dyshja Yll Limani dhe Majk sollën kohë më parë projektin e fundit të tyre.

“Krejt ti Fala” titullohet krijimi i tyre, një projekt mjaft i bukur i dyshes.

Ylli dhe Majk punuan këngën në studion Diverse Music, dhe tashmë projekti është bërë hit.

Teksti është realizuar nga Majk dhe Yll Limani.

Klipi është realizuar nga Imagine Films dhe tashmë ka arritur mbi 8.5 milionë klikime.

Majk ka paralajmëruar projekte të reja që do të publikohen shumë shpejt.