EINXHEL, ILIRI APO DJ DAGZ? Ja kush banor u largua sonte nga “Big Brother VIP” – AlpeGossip
EINXHEL, ILIRI APO DJ DAGZ? Ja kush banor u largua sonte nga “Big Brother VIP”

EINXHEL, ILIRI APO DJ DAGZ? Ja kush banor u largua sonte nga “Big Brother VIP”

Mbrëmjen e sotme në nomnim janë Iliri, Dj Dagz dhe Einxheli.

Publiku shpëtoi Ilirin të parin, nga shtëpia largohet Einxhel.