Marrin fund dyshimet/ Gigi Hadid konfirmon rikthimin me Zayn Malik (FOTO) – AlpeGossip
Marrin fund dyshimet/ Gigi Hadid konfirmon rikthimin me Zayn Malik (FOTO)

Marrin fund dyshimet/ Gigi Hadid konfirmon rikthimin me Zayn Malik (FOTO)

Ata u ndanë në mars, por u fotografuan duke u puthur në fund të prillit.

Dhe mbrëmjen e së martës Gigi Hadid dhe Zayn Malik kanë konfirmuar zyrtarisht rikthimin.

Supermodelja ka postuar një foto me këngëtarin në InstaStory. Zayn shihet duke puthur në qafë 23-vjeçaren.

Fytyra e Zayn nuk është e dukshme, por 25-vjeçari u identifikua nga një tatuazh shahu në parakrahun e majtë.

Gigi dhe Zayn u lidhën për rreth dy vjet para se ndarja e tyre të bëhej publike.