Çfarë ndryshimesh! Vipat e Bllokut i nxjerrin foton e hershme Jonida Maliqit dhe ju me siguri do të dyshoni për…(FOTO) – AlpeGossip
Çfarë ndryshimesh! Vipat e Bllokut i nxjerrin foton e hershme Jonida Maliqit dhe ju me siguri do të dyshoni për…(FOTO)

Çfarë ndryshimesh! Vipat e Bllokut i nxjerrin foton e hershme Jonida Maliqit dhe ju me siguri do të dyshoni për…(FOTO)

Avancimi i shkencës, futja në treg e impianteve me silikon dhe prodhimi i mijërave preparateve për make-up i kanë dhënë luksin të gjithëve që të jenë më të lumtur duke u dukur më bukur.

Ndoshta sot duken si super yje të kuruar deri në detaje por me siguri të gjithë keni paksa dëshirë për tu bërë nostalgjikë dhe të shikoni sesi dukeshin Vip-at dikur.

Së fundmi Vipat e Bllokut kanë postuar një foto në Instastory të këngëtares Jonida Maliqi, foto kjo goxha e hershme, ku Jonida duket të jetë shumë herë më e thjesht dhe jo kaq super yll sa duket sot.

Ndryshime të mëdha dhe dyshime të shumta! Me siguri për mendoni për photoshop-in ose për operacionet plastike tani..