SHFAQET PAS DALIES NGA BURFU/ Fero: Për një vit i bëra letrat, gruan, paratë – AlpeGossip
SHFAQET PAS DALIES NGA BURFU/ Fero: Për një vit i bëra letrat, gruan, paratë

SHFAQET PAS DALIES NGA BURFU/ Fero: Për një vit i bëra letrat, gruan, paratë

Fero është rikthyer aktiv në rrjete sociale pas daljes nga burgu. Reperi ka nisur të postojë në Instagram e në Tiktok.

Fero shfaqet pas daljes nga burgu: Për një vit i bëra letrat,

Në postimin e fundit në Instastory ai është shfaqur me vajzën e tij Nina dhe bashkëshorten Arbenitën. Ndërsa në Tiktok ka realizuar disa video live, por një video që ka marrë vëmendjen është ajo ku shprehet se brenda një viti ka arritur të bëjë letra, grua e para.

“Ja çfarë do me thotë kur ta jep Zoti. Për një vit i bëj me letra, gruan, paratë, të gjitha. Zoti t’i çon të gjitha, veç duke ndenjur kështu. Si pëllumb më mban!”, thotë Fero teksa shkëmben edhe një puthje me Arbenitën.