E KUQE SI ZAIMINA/ Këngëtarja shfaq linjat e mrekullueshme trupore (FOTO) – AlpeGossip
E KUQE SI ZAIMINA/ Këngëtarja shfaq linjat e mrekullueshme trupore (FOTO)

E KUQE SI ZAIMINA/ Këngëtarja shfaq linjat e mrekullueshme trupore (FOTO)

Tashmë është nënë dhe lindja e foshnjës nuk ka ndikuar negativisht në linjat e saj trupore.
Së fundmi ajo i ka vënë në pah me një fustan të kuq dhe imazhin e ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram.

Të shumtë janë komentet e fansave të cilët duken se janë magjepsur nga bukuroshja.

“Na hoqe mendjen pu pu puu” , shprehet njëri prej tyre.

Kënga e fundit e saj është ‘Blackout’ në duet me Elgit Dodën e cila tani ka më shumë se 2 milion klikime në Youtube.