BIG MAMA NA PREZANTON ME TË VËLLAIN/ Emocionon me fjalët prekëse (FOTO) – AlpeGossip
BIG MAMA NA PREZANTON ME TË VËLLAIN/ Emocionon me fjalët prekëse (FOTO)

BIG MAMA NA PREZANTON ME TË VËLLAIN/ Emocionon me fjalët prekëse (FOTO)

Big Mama është njëra ndër artistet më të dashura shqiptare.
Ajo është aktive edhe në rrjete sociale e cila publikon imazhe të ndryshme me ndjekësit e saj.

Në foton e fundit të publikuar në Instagram ajo shfaqet pranë vëllait e thotë disa fjalë emocionuese për të.

“Është një djalë i vogël brenda njeriut që është vëllau im..Ohh e urrej atë djal të vogël dhe sa e dua tani këtë”, është përshkrimi i fotos.

Duhet theksuar se Big Mama është duke kaluar çaste të lumtura me familjen në Turqi.

“Vet më le”, është projekti i fundit i publikuar nga ajo.