NJË NËNË E PËRKSHTUAR/ Ja çfarë bëri Linda Halimi në prapaskenën e Këngës Magjike (VIDEO) – AlpeGossip
NJË NËNË E PËRKSHTUAR/ Ja çfarë bëri Linda Halimi në prapaskenën e Këngës Magjike (VIDEO)

NJË NËNË E PËRKSHTUAR/ Ja çfarë bëri Linda Halimi në prapaskenën e Këngës Magjike (VIDEO)

Para pak ditësh, Linda Halimi u prezantua në festivalin Kënga Magjike, për të cilin erdhi nga Amerika pas një kohe të gjatë.

“Want My Love” quhet kënga të cilën e riktheu artisten në trojet shqiptare dhe në gjuhën shqipe me anglisht të përzier.

Pas një performance të zjarrtë që e ka bërë ajo, Linda ka publikuar një video në llogarinë e saj në Instagram duke treguar se çfarë ka bërë derisa po bëhej gati.

Në video, Linda shihet me vajzën e saj në krah edhe pse stilisti Joni Peci po e rregullonte.

Kaimana – vajza e saj është me të dhe sigurisht që I duhet përkujdesje kudo dhe në çfarëdo kohe.