“ORA E LEXIMIT”/ Pas ditëlindjes madhështore Miriam dhe Ameli kalojnë mbremjen duke…(FOTO) – AlpeGossip
“ORA E LEXIMIT”/ Pas ditëlindjes madhështore Miriam dhe Ameli kalojnë mbremjen duke…(FOTO)

“ORA E LEXIMIT”/ Pas ditëlindjes madhështore Miriam dhe Ameli kalojnë mbremjen duke…(FOTO)

Ditën e djeshme vajza e Albanit dhe Miriamit ka festuar ditën e lindjes. Të dy këngëtarët kanë punlikuar imazhte nga festa madhështore dhe nuk kanë munguar urimet emocionuese.

Ditën e sotme Miriam ka publikuar një video që na ëmbëlsoi mbrëmjen. Tani Ameli është rritur dhe ka filluar të lexoj përalla me figura.

“Kemi orën e  lexiomit”: shkruan mbi video Miriam.