NOIZY I BËRI VEZË DAFINËS/ Po Enca çfarë gatoi për burrin e saj? Shihni çfarë thotë ajo! (FOTO) - AlpeGossip
NOIZY I BËRI VEZË DAFINËS/ Po Enca çfarë gatoi për burrin e saj? Shihni çfarë thotë ajo! (FOTO)

NOIZY I BËRI VEZË DAFINËS/ Po Enca çfarë gatoi për burrin e saj? Shihni çfarë thotë ajo! (FOTO)

Para pak ditësh, në Instastoryn e tij Noizy ka postuar disa vdeo ku tregon se ka gatuar bukë me vezë, dhe më pas në të njëjtën kohë Dafina ka publikuar foton e pjatës pikërisht me këtë ushqim përpara një kompjuteri. Pra Noizy është me të vërtetë një gentleman pasi u gatuan mysafirëve të tij.

collagedg.jpg

 

Por edhe Enca ditën e sotme ka publikuar një foto nga kuzhina, në të cilën shkruan diçka që i ka bërë përshtypje fansave.

“Po gatuaj për ty burrë”, shkruan këngëtarja. Ajo e ka pranuar që po del me një personazh të njohur me 10 milion ndjekës në Instagram, por ky përshkrim me siguri ishte në kuadër të shakasë, ose jo.

daddy.png