"NUK DO TA NJIHNI"/ Dua Lipa bën ndryshimin "drastik" në pamje (FOTO) - AlpeGossip
“NUK DO TA NJIHNI”/ Dua Lipa bën ndryshimin “drastik” në pamje (FOTO)

“NUK DO TA NJIHNI”/ Dua Lipa bën ndryshimin “drastik” në pamje (FOTO)

Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të talentuara të Shqipëris.

Ajo dallohet p%r stilin e saj të veçant edhe është kosideruar femra më seksi.

Këngëtarja është gjithmonëaktive në rrjetet sociale,ajo ditën e sotme ng publikuar një foto.

Me modelin e flokëve të shkutër dhe bjonde Dua na ka mahnitur me ndryshimin drastik.