KONFIRMOI PUBLIKISHT NDARJES/ Por shihni ç’bën tani Ronela për Young Zerkën (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
KONFIRMOI PUBLIKISHT NDARJES/ Por shihni ç’bën tani Ronela për Young Zerkën (FOTO+VIDEO)

KONFIRMOI PUBLIKISHT NDARJES/ Por shihni ç’bën tani Ronela për Young Zerkën (FOTO+VIDEO)

Në muajin Maj, Ronela Hajati dhe Young Zerka i dhanë fund lidhjes. Dyshja e kaluan të ndarë karantinën dhe tani nuk ndiqen më as në rrjete sociale.

Pak ditë më parë, Ronela konfirmoi publikisht se është beqare dhe e fokusuar te vetja. “Jam vetëm. Jam më e padashuruar se kurrë. Karantina më ka ndihmuar të gjej veten”, tha ajo.

Mirëpo, edhe pas ndarjes duket se dyshja ruajnë një raport të mirë. Këtë e ka treguar sot Ronela, me anë të një videoje në Instagram. Ajo ka publikuar këngën më të re të Zerkës, të titulluar “Pa galje”. Ai ka bashkëpunuar me Fifin dhe ky bashkëpunim është pritur shumë mirë nga publiku.

View this post on Instagram

“PA GAJLE” out now! 💥💥💥

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on