NË PRITJE TË ËMBËL/ Arbana Osmani tregon dilemën e saj si grua shtatzënë (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
NË PRITJE TË ËMBËL/ Arbana Osmani tregon dilemën e saj si grua shtatzënë (FOTO+VIDEO)

NË PRITJE TË ËMBËL/ Arbana Osmani tregon dilemën e saj si grua shtatzënë (FOTO+VIDEO)

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani dha lajmin e bukur të shtatzënisë me datë 7 maj. Ajo dhe partneri, Eduart Grishaj do të bëhen së shpejti prindër.

Arbana ka vendosur që këtë rrugëtim ta shijojë në mënyrë private, larg vëmendjes së mediave dhe publikut. Megjithatë sot ka bërë një përjashtim, duke ndarë me ndjekësit dilemat e një gruaje shtatzënë.

Ajo ka publikuar në Instastory një video ku tregon se ka gatuar dy lloje makaronash dhe nuk di se ç’të hajë më parë. “Dilemat e një gruaje shtatzënë”, dëgjohet të thotë moderatorja në video.