Samanta Karavello dhe Ermal Fejzullahu kanë një njoftim të rëndësishëm për fansat – AlpeGossip
Samanta Karavello dhe Ermal Fejzullahu kanë një njoftim të rëndësishëm për fansat

Samanta Karavello dhe Ermal Fejzullahu kanë një njoftim të rëndësishëm për fansat

Samanta Karavello dhe Ermal Fejzullahu kanë paralajmëruar para disa javësh se do të vijnë me një bashkëpunim.
Dhe dita e shumëpritur po afron dhe në datën 2 mars kënga ‘Faj’ do të prezantohet për gjithë fansat e tyre.

Ky është bashkëpunimi i parë i dy këngëtarëve së bashku, ndërkohë që nga klipi është zbuluar vetëm një foto e Samantës dhe e Ermalit.

Ka qenë këngëtarja shqiptare, Samanta Karavello, e cila në rrjetin social “Instagram” ka publikuar një foto krah së cilës shkruan se “Faj’ do të publikohet nesër.