“Shkova për një masazh por bëra seks me 41-vjeçaren dhe… ngeca”/ Biznesmeni tregon për… – AlpeGossip
“Shkova për një masazh por bëra seks me 41-vjeçaren dhe… ngeca”/ Biznesmeni tregon për…

“Shkova për një masazh por bëra seks me 41-vjeçaren dhe… ngeca”/ Biznesmeni tregon për…

Jam një biznesmen i suksesshëm por skam fat në dashuri”, kështu nis letra e dërguar në adresë të psikologes së “The Sun”.

Një 49-vjeçar tregon se ka pasur 3 martesa por në të 3-ja ai ka tradhtuar, e tani edhe pse nuk dëshiron ta prishë martesën e fundit, nuk ndalon dot së tradhtuari. Lexoni letrën që i shkruan psikologes.

Letra e burrit

“Jam 49 vjeç dhe deri më tani kam pasur 3 martesa. Unë jam një burrë i suksesshëm në biznes por nuk kam aspak fat në dashuri. Në të 3-ja martesat që kam pasur dhe kam, unë gjithnjë i kam tradhtuar bashkëshortet e mija.

Në këtë martesa kisha vendosur që nuk do ta bëja më por nuk ia dola dot…

Një ditë vendosa të shkoja të bëja disa seanca masazhi për t’u relaksuar, por atje takova një grua që më magjepsi. Ajo ishte 41-vjeçe, e bukur, me tre fëmijë por e divorcuar. Nuk i rezistova dot dhe e ftova për kafe. Kështu nisëm të dilnim dhe herë të tjera deri sa përfunduam duke bërë seks.

Unë nuk dua ta mërzis bashkëshorten time, por jam fiksuar keq pas masazhueses dhe nuk i rezistoj dot.

Mendoj se kam nevojë për ndihmë…”

Përgjigjja e psikologes

“Kjo po bëni do t’iu shkatërroj martesën, sërish.

Nëse nuk e dëshiron një divorc të tretë atëherë vendos prioritetet e tua dhe fillo të vendosësh kufij”.