NUK E PRISNIM/ Xhihani bën shqiponjën dhe shkruan… (FOTO) – AlpeGossip
NUK E PRISNIM/ Xhihani bën shqiponjën dhe shkruan…  (FOTO)

NUK E PRISNIM/ Xhihani bën shqiponjën dhe shkruan… (FOTO)

Aktori turk Erkan Petekkaya ndodhet në Kosovë prej pak ditësh. Ai ishte i ftuar special në promovimin e emisionit “Qejfi më i madh se Stambolli”, që transmetohet në Klan Kosova.

Moderatorja e emisionit Linda Imami ka bërë disa foto me aktorin dhe në njërën prej tyre, ai shfaqet duke bërë shqiponjën.

Xhihan ka postuar edhe një foto në profilin e tij në Instagram ku shfaqet me bashkëshorten dhe shkruan shqip: “Ju dëshiroj ditë të mirë”.

 

Image

Kujtojmë që Erkan Petekkaya u bë shumë i njohur në Shqipëri e Kosovë nga seriali “Fate të kryqëzuara”