“PO VISHEM…”/ Xhensila Pere shfaqet PA të brendshme në pishinë (FOTO – AlpeGossip
“PO VISHEM…”/ Xhensila Pere shfaqet PA të brendshme në pishinë  (FOTO

“PO VISHEM…”/ Xhensila Pere shfaqet PA të brendshme në pishinë (FOTO

Ajo mbetet padyshim një nga vajzat më tërheqëse të ekranit.

Bëhet fjalë për Xhensila Peren, e cila u bë e famshme me pjesëmarrjen e saj në Big Brother.

Së fundmi Xhensila është shfaqur shumë seksi dhe provokuese.

Modelja ka pozuar e veshur vetëm me një këmishë ngjyrë të gjelbër pa të brendshme në një pishinë.

‘Pak freskët , po vishem …’, shkruan Xhensila.